Last minute zájezdy

Na last minute zájezdy Kréta rozhodně taktéž není skoupá. Turisté mohou zavítat s poměrně velkou slevou do mnoha destinací na tomto krásném řeckém ostrově. Zamířit mohou turisté například do letoviska Kokkini Hani. Právě tady se nachází třemi hvězdičkami označený hotelový komplex apartmánů a studií Pela Mare. Hotel nabízí veškeré služby, které jsou standardem podobného ubytování. Na mysli máme například posezení v hotelové restauraci, internetový koutek anebo hotelový bazén se sladkou vodou. Pláž je od hotelového komlexu vzdálena pouhých 100 metrů. Stejnou vzdálenost je třeba ujít i při návštěvě centra celého letoviska. Najdete zde veškeré vybavení, jako jsou bankomat, obchody anebo různé restaurace a taverny. Díky městskému autobusu se bez problémů dostanou turisté i do Heraklionu a přilehlých letovisek. Přibližně tři kilometry od tohoto letoviska je vzdáleno Krétské akvárium, jehož návštěva udělá radost hlavně dětem.

Najděte si svůj hotel na Krétě

Příjemný pobyt také bezesporu nabízí třeba hotel Frangiskos, který je situován poblíž centra letoviska Matala poblíž nádherné písečné pláže. Od Heraklionu leží tento hotel zhruba 65 kilometrů a zastávka autobusu se nacházím přímo před hotelem. Mimo klasického sladkovodního bazénu nabízí hotel také bar s posezením a restauraci s výhledem na moře.

Vybrat si můžete i další last minute zájezdy

Keňa dovolená Srí Lanka last minute Turecko last minute Dubaj last minute Egypt last minute Mauricius dovolená
Kuba last minute Madeira dovolená Thajsko last minute Maledivy last minute Spojené arabské emiráty dovolená Dominikánská republika last minute

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist